Bu İş Niye Bu Kadar Karmaşık Deyip Sigortalarımızı Attıran 8 Durum

Bazı durumlar gerçekten kafa karıştırır, üzerine bolca düşünmeniz ve emek harcamanız gerekir. Bu durumlar nelermiş, gelin birlikte inceleyelim!

İşte sigortalarımızı attıran 8 durum! ?

1. Matematik Problemi Çözmek

Bazen öyle matematik problemleriyle karşılaşıyoruz ki yuvarlak içine alıp öğretmenimize sormak istiyoruz. Fakat bu problemler öğretmenlerimizi bile uğraştırabilecek derecede karmaşık olabiliyor. ?

2. Robot Süpürge Temizlemek

Bazen belli aralıklarla bu işlemi tekrarlamak gerekiyor. Başta çok kolay gibi gözükse de çıkardığınız parçaları tekrar yerine yerleştirmek hiç de kolay olmuyor. ?

3. Vize Başvurusu Yapmak

Yurt dışında şöyle güzel bir tatil yapmak herkesin hayalidir. Bunu gerçekleştirmeye karar verdiğiniz işlerin aslında bir bilet almak kadar kolay olmadığını, istenilen evrakları toplamanın da hiç kolay olmadığına şahit olduğunuz biraz sigortalarınız atabilir! ?

4. Unutulan Şifreyi Yenilemek

Dijital çağda her şeyin mobilden yapılmaya başlamasıyla birlikte birçok şifreye sahip olduk. Ve bazen bu şifreleri unutabiliyoruz. Hele ki çok acil girmemiz gereken bir uygulamanın şifresini unuttuysak biraz gerilmek mümkün.

5. Hiç Bilmediğiniz Bir Yere Navigasyonla Gitmek

Navigasyon teknolojisi çok gelişmiş olsa da hiç bilmediğiniz bir yere navigasyonla gidiyorsanız ufak bir hata ile yanlış yola saparsınız vay halinize… Dolaşır durursunuz!

6. Montaj Ücreti Vermemek İçin Evde Kendimiz Kurarız Dediğiniz Koltuk

Başta basit gelir, kurarız ya dersin… Saatler geçer, sinirler gerili, koltuk montajı halen devam ediyordur… Siz anladınız bence bunun nasıl bir gerginlik olduğunu!

7. Bahçe Peysajı Yapmak

Havalar ısının bahçeye sahip olan herkes bir girişmek ister, bahçeyi şöyle bir düzenleyeyim, kendine getireyim diye. Ama işler o kadar kolay değil tabii. Sadece bitkileri yerleştirip düzenlemek yetmiyor. Bunun uzun uzun bakması var… Her bitkinin ayrı bir algoritması var… Yeterince özverili olmazsanız, biraz sigortalarınız atabilir. ?

8. Yeni Bir Dil Öğrenmek

Dil öğrenmek herkesin gerçekten isteyince başarabileceği bir durum. Fakat öğrenme aşamasında özellikle İngilizce dışında spesifik bir dil öğreniyorsanız biraz karmaşık ve zorlayıcı gelebilir. Ama sabırlı olmakta fayda var, sigortalarınız atsa da. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir