İbrahim Kutluay-Edvina Sponza, Bebek’te! Sevgilisinin köpeğiyle oynadı

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, ilişkilerine bir dargın bir barışık devam ettiği Edvina Sponza ile birlikte geçtiğimiz sene 14 Şubat Sevgililer Günü akşamı Sarıyer’de bir mekana girerken kameralara yansımıştı.

“SİZ Mİ HABER VERDİNİZ?”

Akşamı baş başa geçirmek isteyen çift, mekanda basın mensuplarını görünce gerilmişti. Hızlıca tekrar mekana giriş yapan ikili, kısa süre sonra ise bulundukları yerden ayrılmıştı. Gittikleri işletmeye, “Gazetecilere siz mi haber verdiniz?” diyerek sitem eden ünlü çiftin Sevgililer Günü gecesi, keyifsiz başlamıştı.

Sonraki günlerde ise Bebek’te görüntülenen ve elinde çiçeklerle sahilde yürüyen Sponza, Arnavutköy’de kendisini araçla almaya gelen Kutluay’la buluşacaktı. Ancak gazetecileri fark eden Edvina Sponza, hızlı adımlarla geri dönerek, İbrahim Kutluay’ı uyarmıştı. Eski basketbolcu gaza basıp giderken, sosyetik güzel evine dönmüştü.

YÜRÜYÜŞ YAPARKEN GÖRÜNTÜLENDİLER

İkili, sonrasında Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere takılmıştı. Basın mensuplarına poz veren çift, ardından soruları yanıtlamayı da ihmal etmemişti.

Ellerindeki paketlerde çiçek olan Sponza, “İbrahim bana çiçek aldı. Öyle özel bir gün falan diye almadı, bana her zaman çiçek alır kendisi” ifadelerini kullanmıştı.

BEBEK’TE ORTAYA ÇIKTILAR

Tüm bunların ardından bir dargın bir barışık aşk yaşayan sosyetik güzel Edvina Sponza ve eski basketbolcu İbrahim Kutluay çifti, önceki gün Bebek’te görüntülendi.

KÖPEĞİYLE VAKİT GEÇİRDİ

Sabah saatlerinde köpeği ile yürüyüş yapan Edvina Sponza, parkta kısa bir mola verdi. Köpeğiyle biraz vakit geçirdikten sonra yanına gelen sevgisi İbrahim Kutluay ile sarılan Sponza, sonrasında tekrar oturdu.

Keyifli halleriyle dikkat çeken eski basketbolcu, sevgilisinin köpeğiyle uzun uzun oyun oynadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir