SHIB Satıp Bu Altcoin’i Aldı: 3.84 Milyon Dolar Kazandı!

Bir analiz platformu, “akıllı paraya” referans olarak kullanılan “SmartMoney” adresinin SHIB’lerini PEPE ile takas ederek 3,84 milyon dolar kazandığını bildirdi.  SmartMoney’nin stratejisi, SHIB varlıklarını Gate.io ve KuCoin’e aktarmaktı. Bu sırada Lookonchain, potansiyel meme coin yatırımları için SmartMoney’nin cüzdan adresini takip etmeyi önerdi. İşte detaylar…

SHIB sattı, PEPE aldı

SmartMoney’nin SHIB’e yaptığı yatırımdan yaklaşık 3,84 milyon dolar kazandığı bildirildi. Lookonchain’e göre, yatırım stratejilerinin bir parçası olarak, SHIB varlıklarının bir kısmını PEPE ile değiştirdiler. 700.000 dolar karşılığında 325 milyar birim PEPE satın aldılar. İşlemde kullanılan SHIB miktarı 6 milyardı ve değeri 67.000 dolardı. Veri analiz platformu bunu “akıllıca bir karar” olarak nitelendirdi. Lookonchain ayrıca, Nisan 2021’de SmartMoney’nin toplam 224.000 dolar karşılığında 133 milyar SHIB birimi satın aldığını paylaştı. Ancak, 7 ve 9 Mayıs tarihlerinde bu birimleri Gate.io’ya aktardılar.

Platform, SmartMoney’nin 133 milyar birimin tamamını mevcut transfer fiyatından satabilmesi halinde 1,13 milyon dolar alacağını ve yaklaşık 903.000 dolar kâr elde edeceğini belirtti. Bu arada, 7 Temmuz 2021’de SmartMoney, Gate.io’dan toplam 417.000 dolar karşılığında 49 milyar SHIB satın aldı. Daha sonra bu birimleri 28 Ekim’de hem Gate.io’ya hem de KuCoin’e aktardılar. Lookonchain, 49 milyar birimin tamamını mevcut transfer fiyatından satmaları halinde 3,36 milyon dolar alacaklarını ve bunun da yaklaşık 2,94 milyon dolar kârla sonuçlanacağını söyledi.

Ayrıca, “SmartMoney” 11 Kasım 2022 tarihinde hem Gate.io hem de KuCoin’den toplam 475.000 dolar karşılığında 49 milyar SHIB birimi satın aldı. Bu SHIB birimlerini PEPE listelenene kadar tuttular. Yalnızca PEPE değil, aynı zamanda BABYPEPE ve PEPET gibi diğer meme coinleri de satın aldılar. Bu karar, SHIB’den sonra bir sonraki büyük şeyi bulabildikleri ve böylece başarılı bir yatırım yaptıkları için kârlı oldu. Hatta LookOnChain bile, “eğer sıradaki SHIB, PEPE’yi almak istiyorsanız, adresi takip ettiğinize emin olun” dedi.

PEPE ekosistemindeki en son gelişmeler

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibimemecoin PEPE, geçtiğimiz hafta büyük bir fiyat artışı yaşadı. Böylece kripto yatırımcıları arasında büyük bir çılgınlık yaratan en son yatırımlar arasında yer alıyor. Son 24 saat içinde PEPE yüzde 50 kazançla 0,000003097 dolardan işlem görüyor. Bunun yanı sıra, piyasa değeri 1,2 milyar dolara ulaştı. CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, PEPE Coin’in son 24 saatteki spot işlem hacmi sıçrama yaşadı. Değer, Bitcoin ve Ethereum gibi en büyük coinlerin ardındakileri geçti.

Borsa dağılımına bakacak olursak, OKX 650 milyon dolarlık en büyük işlem hacmine katkıda bulundu. Vadeli işlem hacmi büyük ölçüde Binance üzerinde yoğunlaştı. Diğer yandan, 24 saatteki işlem hacmi 1,4 milyar dolar ile BTC ve ETH’den sonra ikinci sırada yer aldı. Ayrıca Binance, PEPE Coin’i inovasyon bölgesinde listelemeyi ve 5 Mayıs’tan itibaren spot ticarete başlamayı planlıyor. Bu, PEPE’ye büyük likidite akışına işaret ediyor. Bu nedenle kripto varlığı için daha fazla fiyat artışına neden olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir